سوالات متداول

شما برای ثبت سفارش و خرید از فروشگاه اینترنتی پرل دیزاین ابتدا باید در سایت عضو بوده و دارای حساب کاربری باشید. در این صورت پس از اینکه کالای مورد نظر را انتخاب کردید آن را به سبد خرید اضافه و به ترتیب مراحل خرید اینترنتی را تکمیل نمایید .

خیر، شما برای ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی پرل دیزاین، حتما باید دارای حساب کاربری باشید. برای این کار بر روی قسمت ثبت‌نام در سایت کلیک کرده و حساب کاربری خود را بسازید .

خیر. امکان پرداخت سفارش در محل وجود ندارد. تمامی پرداخت ها از طریق درگاه اینترنتی بانکی امن در وبسایت انجام می شود.

تمامی سفارشات شما عزیزان طی 3 تا 7 روز کاری به دستتان میرسد. لطفا هنگام وارد کردن آدرس پستی خود نهایت دقت را به کار ببرید زیرا ارسال به آدرس های اشتباه شامل هزینه مجدد پستی می گردد.

برای سفارشات و خرید بالاتر از 1 میلیون تومان هزینه ارسال به تمامی نقاط ایران رایگان بوده و برای سایر خریدهای کمتر از 1 میلیون تومان هزینه ارسال سفارش به فاکتور خرید شما در سایت اضافه می گردد.

 تمامی مدل های طراحی شده توسط پرل دیزاین و موجود در سایت از نظر سایزبندی فری سایز بوده و همچنین برای رفاه حال شما مشتریان عزیز سعی کرده ایم از تمام زوایا و حتی دوخت و داخل لباس نیز برایتان عکس تهیه کرده و در سایت قرار دهیم. به همین دلیل خواهشمندیم هنگام ثبت سفارش از مدل انتخابی خود مطمئن شوید سپس خرید خود را انجام دهید چرا که با توجه به عدم سایزبندی و رعایت نکات بهداشتی امکان تعویض و یا مرجوعی کالا تحت هیچ عنوان وجود ندارد.

    X