درباره ما

مزون پرل دیزاین فعالیت خود را از دی ماه 1398 آغاز کرده و از آن موقع تا به حال در زمینه طراحی و تولید پوشاک بانوان و زیورآلات فعالیت داشته ایم. هدف و تلاش تیم ما همواره این بوده که بهترین و کاربردی ترین مدل ها و طرح ها را با پارچه و مواد اولیه مرغوب که از کیفیت آنها مطمئن باشیم توسط تیم متخصص و حرفه ای تولید کرده و در اختیار شما همراهان خوب بگذاریم و این موضوع که چه نوع پارچه و دوختی را تحویل مشتریان خود میدهیم از اهمیت بسیار بالایی برایمان برخوردار بوده است.

امروزه با تغییراتی که سبک زندگی همه ما به وجود آمده خریدهای اینترنتی روز به روز با استقبال بیشتری مواجه شده و اکثر افراد با توجه به مزیت هایی که این روش خرید برایشان به ارمغان داشته توجه و علاقه بیشتری به آن دارند. تیم ما نیز با راه اندازی سایت پرل دیزاین و فراهم کردن امکان خرید اینترتی از سایت و هم چنین صفحه اینستاگرام پرل دیزاین سعی در راحت تر کردن پروسه خرید و ایجاد شرایط مقبولی برای همراهان خود کرده است.

هدف مزون پرل دیزاین این است که بتواند همراه مشتریان خود را راضی نگه داشته و با لطف و همراهی همیشگی شما عزیزان در آینده لاین های بیشتر و متفاوت تری را به مجموعه ی خود اضافه خواهیم کرد.

درباره پرل دیزاین

چرا از ما خرید کنید

ارسال رایگان

سفارشات و خریدهای بالاتر از مبلغ یک میلیون تومان شما عزیزان در مزون اینترنتی پرل دیزاین همواره شامل ارسال رایگان به سراسر کشور می باشد.

پشتیبانی تلفنی و آنلاین

هر زمان که نیاز به مشاوره یا راهنمایی داشتید می توانید از طریق چت آنلاین و در ساعات اداری به صورت تلفنی با ما در ارتباط باشید.

بهترین کیفیت

در پرل دیزاین تمام تلاش بر این است که از بهترین و مرغوب ترین پارچه ها و مجرب ترین نیروی انسانی برای تولید محصولات استفاده شود.

X